Альфа-Банк Україна почав видавати швидкі кредити для ФОП

Новини 15 липня 2019 - 00:00

Фізичні особи – підприємці, яким потрібні кошти на початок або розвиток власної справи, можуть дуже швидко отримати їх під час реєстрації в онлайн-банкінгу для підприємців «ОК, Альфа!». Завдяки опції «ШвидкоСтарт» їм надається кредит від 10 000 до 25 000 грн.

«ШвидкоСтарт» - це кредит у вигляді овердрафту, який будь-який новий клієнт – ФОП може оформити під час реєстрації в системі «ОК, Альфа!», без візиту до відділення чи надання додаткових фінансових документів. Для цього потрібно лише прикріпити паспортні дані та підтвердити відповідну заявку.

Завдяки «ШвидкоСтарту» фінансування терміном на 12 місяців можна отримати як для діючого, так і для нового бізнесу, без застави, поруки та будь-який комісій. Ставка в 3,75% на місяць фіксується на весь період дії кредиту, а відсотки нараховуються лише за фактичне використання овердрафту.

Крім того, для нових клієнтів-ФОП банк пропонує унікальні умови еквайрингу з комісією 1% від місячного обігу та безкоштовною орендою терміналу, а також безлімітну кількість вихідних платежів через клієнт-банк, абонплату за користування рахунком у розмірі 1 грн на місяць та безкоштовне поповнення рахунку. 

«ОК, Альфа!» - онлайн-банкінг для підприємців, який розвивається найдинамічнішими темпами і надає повністю дистанційне банківське обслуговування, прості та прозорі тарифи, доступ з будь-якого пристрою та додаткові партнерські послуги, що сприяють розвитку бізнесу клієнтів.