Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна посів 2 позицію в рейтингу надійності депозитів «Стандарт-Рейтингу»

Новини 15 вересня 2015 - 18:31

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» 14 вересня опублікувало підсумки дослідження надійності банківських депозитів за підсумками 1 півріччя 2015 року. Методика визначення рейтингу враховує, в першу чергу, якість активів до забезпечення капіталу і ліквідність фінансових установ.

Згідно з дослідженням, Альфа-Банк Україна поліпшив свою позицію в рейтингу, перебравшись з третього на друге місце. Альфа-Банк добре забезпечений ліквідністю. Станом на 1 липня 2015 норматив поточної ліквідності становив 66,93% при нормативному значенні, встановленому НБУ, не менше 40%. Також агентство нагадує, що Альфа-Банк Україна забезпечив приріст чистого процентного доходу в першому півріччі 2015 на 4,36%.

Крім того, в повідомленні агентства також наголошується, що факт вибору Фондом гарантування вкладів фізичних осіб в серпні 2015 року Альфа-Банку для виплат вкладникам банку «Національний кредит» підкреслює надійність Альфа-Банку, адже Фонд довіряє виплати тільки тим банкам, які відповідають його вимогам.

"Ми завжди виходимо з потреб наших клієнтів, тому намагаємося, щоб наші пропозиції максимально відповідали вимогам ринку: ми забезпечуємо конкурентну процентну ставку, надаємо клієнту можливість оформити депозит на найбільш оптимальних для нього умовах. А починаючи з вересня 2015 року, ми презентували клієнтам нову лінійку депозитних продуктів. Ми постаралися зробити її максимально простою та зручною, що відповідає потребам клієнтів, - коментує Артур Атанов, Директор з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Крім того, тепер наші клієнти можуть за 15 хвилин оформити пакет банківських послуг, до якого входить відкриття рахунку з безкоштовним випуском платіжної картки преміального класу, рахунок "Дохідний сейф" c підвищеною відсотковою ставкою на залишок, безкоштовним підключенням до сервісів SMS-інформування та Інтернет-банку, страхове покриття, а також можливість оформлення депозиту з підвищеною відсотковою ставкою ".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат