Альфа-Банк Україна продовжить виплати коштів вкладникам банку «Фінанси і Кредит»

Новини 02 березня 2016 - 17:54

Альфа-Банк Україна в рамках співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продовжить виплати вкладникам проблемного банку «Фінанси і Кредит» з 3 березня 2016 року. Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладом, і продовжаться до 13 квітня 2016 року.

У новому періоді виплат Альфа-Банк впроваджує онлайн-сервіс, завдяки якому клієнти можуть завчасно перевірити наявність свого вкладу в Загальному реєстрі на виплату. Для цього потрібно на офіційному сайті банку alfabank.ua ввести ідентифікаційний номер (ІПН) в формі он-лайн перевірки наявності даних.

 «Альфа-Банк постійно впроваджує різні нові сервіси, які полегшують життя персоналу і нашим клієнтам. Зараз ми пропонуємо рішення, яке стане в нагоді для зайнятих клієнтів, дуже швидко знайти свій внесок можна в Загальному реєстрі на виплату на офіційному сайті банку, - зазначає Олена Лук'янчук, директор операційного блоку Альфа-Банку Україна. - Тепер наші клієнти можуть вибирати будь-який зручний для себе канал спілкування: через сайт, особистий візит до відділення банку або телефонний дзвінок в контакт-центр».

У цей період передбачено проведення виплат Альфа-Банком України в обсязі більш ніж 92 млн грн понад 26 тисячам клієнтів. Банк проводить виплати у Волинській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях, а також в Києві та області.

Звертаємо увагу на те, що ФГВФО виплачує вкладникам відшкодування коштів за їхніми вкладами в проблемних банках, включаючи нараховані відсотки, але не більше суми 200 000 грн, незалежно від кількості вкладів у однієї фізичної особи в одному банку.

У разі виникнення інших питань клієнти можуть звернутися в контакт-центр банку за тел. 0800 50 30 50.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат