Альфа-Банк Україна пропонує зимовий відпочинок за розрахунки кредитною карткою

Акції 11 жовтня 2016 - 18:19

Нам знову потрібен переможець! Альфа-Банк Україна пропонує всім власникам кредитних карток можливість виграти подарунковий сертифікат на відпочинок на суму 50 000 гривень.

Стати учасником акції просто (ви навіть ВЖЕ можете ним бути): в період з 10 жовтня по 30 листопада включно необхідно розрахуватися за покупки на загальну суму 1000 гривень і більше кредитною карткою Альфа-Банку. Всі ваші покупки автоматично підсумовуються. Чи ви купуєте воду, чи величезну плазму - байдуже, адже кожна повна 1000 гривень автоматично дає вам шанс стати переможцем. Не потрібно збирати чеки та будь-де реєструватися - просто розраховуйтесь своєю кредитною карткою. Більше розрахунків - більше шансів на виграш!

 «Вже зараз багато з нас починають планувати свій зимовий відпочинок. Радий повідомити, що для одного з активних користувачів кредитною карткою Альфа-Банку змова відпустка в цьому році стане незабутньою. Альфа-Банк готовий оплатити її, залишивши для щасливчика тільки приємні клопоти - збір валізи, - коментує Олексій Пузняк, Віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Нагадаю, що розрахунки нашої золотою кредитною карткою «Максимум» - це вже і задоволення, і додаткова вигода. Адже Альфа-Банк Україна повертає до 5% витрачених коштів. Крім того, ми пропонуємо скористатися пільговим періодом до 55 днів або можливістю оплатити масштабні покупки в розстрочку до 12 місяців під 0,01% річних - як в Україні, так і за кордоном або на міжнародних сайтах. Якщо ви ще не приєдналися до клубу власників кредитних карток Альфа-Банку - зробіть це зараз, щоб встигнути взяти участь у розіграші зимового відпочинку».

В акції беруть участь як розрахунки кредитною карткою в торгових мережах, так і онлайн-покупки. Переможець буде обраний 16 грудня за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org.
У разі, якщо вартість обраного зимового туру перевищує суму подарункового сертифіката (50000 гривень), клієнт сплачує різницю.

Оформити кредитну картку Альфа-Банку просто:

  • Звернутися до найближчого відділення Альфа-Банку,
  • Оформити заявку онлайн https://alfabank.ua/private-persons/credits/cards
  • Зателефонувати на гарячу лінію банку 0800 50 20 50 (якщо ви - вже клієнт Альфа-Банку) / 0800 50 35 30 (якщо ви - не клієнт Альфа-Банку).

Офіційні умови акції