Альфа-Банк Україна скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel

Новини 17 жовтня 2019 - 09:00

У рамках оновлення продукту, Альфа-Банк Україна з 18 жовтня повністю скасовує щомісячну плату за обслуговування картки Travel – 150 грн на місяць.

Ці позитивні зміни стосуються абсолютно всіх клієнтів Альфа-Банку Україна, як нових клієнтів, які оформлять картку, починаючи з 18 жовтня, так і всіх власників Travel-карток, які зробили це набагато раніше.

Нагадаємо, з 11 жовтня популярна кредитна карта Travel для всіх, хто мріє про подорожі, отримала додаткові привілеї преміальних карток Visa, а вже з 15 жовтня вийшла в новому, більш безпечному, форматі – без реквізитів. Оновлення продукту зробило картку Travel ще більш вигідною в подорожах і безпечною за рахунок перенесення ключових реквізитів картки в мобільний додаток.

Картка Travel робить подорожі доступними, а її преміальний рівень – ще більш комфортними. З кожної покупки, сплаченої карткою, 3% витрачених коштів гарантовано повертаються на бонусний рахунок власника для отримання кешбека мандрівника. Зібраними балами можна оплатити авіа та залізничні квитки, бронювання готелів, оренду авто і покупки в багатьох інших туристичних категоріях по всьому світу.

Детально з новими тарифами картки Travel можна ознайомитися за посиланням.

Довідка:

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.

Альфа чат