Альфа-Банк Україна став лідером за кількістю емітованих карток Visa в 1 кварталі 2016 р.

Новини 08 червня 2016 - 16:40

У 2016 році Альфа-Банк продовжує утримувати лідерські позиції за кількістю емітованих пластикових карток Visa. Так, в 1 кварталі 2016 року Альфа-Банк посів 1-е місце серед українських банків з випуску карток Visa Platinum в Україні, емітувавши понад 10 000 карток з початку року. 

«Поступово банківська картка стає завсідником гаманців більшості українців, які цінують свій час та комфорт. Цифри свідчать про те, що саме Альфа-Банк зробив істотний внесок у популяризацію безготівкових інструментів для щоденних розрахунків громадян, розвиваючи таким чином цей світовий тренд в Україні, - розповідає Олексій Пузняк, віце-президент, керівник управління розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку Україна.На етапі розробки продукті Альфа-Банк завжди ставить у центр уваги очікування клієнтів, пропонуючи насправді ефективні та зручні рішення їхніх щоденних потреб. І стрімке зростання кількості випущених карток доводить, що наші преміальні пакети банківських послуг відповідають найкращим світовим практикам і є зручними для клієнтів». 

Нагадаємо, що високий рівень карткових рішень Альфа-Банку також був відзначений міжнародною платіжною системою MasterCard. Так, за підсумками 2015 р. базовий пакет Comfort отримав престижну нагороду як кращий дебетний картковий продукт на українському ринку.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".