Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна створює комунікаційний майданчик Alfa Business Hub для підприємців малого та середнього бізнесу - клієнтів банку

Новини 28 квітня 2016 - 10:50

Альфа-Банк Україна ініціює створення комунікаційного майданчика під назвою Alfa Business Hub спеціально для представників малого та середнього бізнесу.

Протягом 2016 року Alfa Business Hub запускає серію зустрічей у містах-мільйонниках України з метою обговорення питань, які хвилюють сьогодні малий і середній бізнес. Перший захід пройшов 26 квітня в Харкові. Для підприємців - клієнтів Альфа-Банку Україна - кращі українські експерти провели консультації з оподаткування та способу подання інформації про компанію в інтернеті.

«Створюючи концепт Alfa Business Hub, ми слідуємо за викликами сьогодення. Фактично, це крок назустріч питанням, які справді хвилюють сьогодні наших бізнес-клієнтів: зміни в оподаткуванні, ефективна взаємодія з органами влади, створення правильного інформаційного оточення для свого бізнесу, - каже Тетяна Волошина, віце-президент, керівник напрямку малого та середнього бізнесу. – Альфа-Банк Україна як стратегічний партнер для своїх клієнтів, прагне надавати не тільки ефективний сервіс у сфері класичного банківського обслуговування, ми також прагнемо сприяти вирішенню справді важливих питань, залучаючи найкращих експертів».

Нагадаємо, у 2015 році кількість клієнтів - підприємців малого та середнього бізнесу Альфа-Банку збільшилася майже удвічі та становить понад 9 тисяч, при цьому сума коштів, які малий бізнес тримає на рахунках банку, зросла у півтора рази, обсяг портфеля зріс більш ніж на 200 млн грн.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат