Альфа-Банк Україна ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу на 115 млн грн

Новини 30 червня 2016 - 16:01

29 червня компанія ABH Ukraine Limited, єдиний акціонер Альфа-Банк Україна, ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу банку на 114 996 тис. грн. Збільшення капіталу буде проведено шляхом приватного розміщення 27 141 простих іменних акцій номінальною вартістю 4 237 грн.

Після розміщення простих іменних акцій розмір статутного капіталу Альфа-Банку Україна становитиме 7 516 млн грн. В результаті збільшення статутного капіталу не відбувається зміна власника великого пакета акцій банку. Акції будуть розміщені серед єдиного акціонера банку - компанії ABHU, яка володіє 100% статутного капіталу банку.

"Альфа-Банк Україна впевнено рухається до провідних позицій на українському банківському ринку, слідує обраній бізнес-моделі, яка дає змогу розвиватися в поточній економічній реальності. Це рішення наших акціонерів є черговим підтвердженням реалізації стратегії зі створення в Україні великої фінансової установи, яка працює у всіх сегментах бізнесу", - повідомив Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".