Альфа-Банк Україна запустив доставку платіжних карток через мережу Нової пошти

Новини 11 червня 2021 - 08:00

10 червня разом з оновленням цифрового банку Sense SuperApp Альфа-Банк Україна і Нова пошта запустили доставку платіжних карток через мережу відділень та поштоматів по всій країні.

Раніше в Sense можна було за 10 хвилин оформити цифрову картку. А тепер можна і без відвідування банківського відділення отримати її пластиковий аналог:

  • замовляєш картку через Sense SuperApp: для цього потрібно зайти до розділу «Керування» своєї цифрової картки, вибрати опцію «Зробити пластикову картку» і зручне відділення або поштомат Нової пошти;
  • отримуєш її так само швидко, просто і максимально близько до домівки, як й інші посилки від найбільшого логістичного оператора.

Термін доставки карток (від «натискання кнопки» до доставки готової картки у відділення) залежить від регіону і становить від 2 до 4 робочих днів: 2-3 робочих дні для киян, не більше 4 – для жителів інших міст України.

«Подорож» пластикової картки можна відстежувати просто в Sense SuperApp. Там також клієнт може активувати картку після отримання. Важливо, що сервіс безкоштовної доставки пластикових карток доступний клієнтам, які оформили в Sense цифрову дебетову картку в межах пакету послуг (White, Black або Graphite) або цифрову кредитну картку RED.

Довідка:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 січня 2021 року роздрібна мережа банку включає 210 відділень та 706 банкоматів. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,5 тисячі співробітників.

Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та закордонні компанії, зокрема Нова пошта, Новапей і Нова пошта Глобал.

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнтові: до відділення, поштомату, на адресу – і дозволяє тисячам підприємців створювати та розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує понад 8500 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2020 рік перевищила 318 млн. Новапей – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2020 рік Група перерахувала до бюджету країни 5 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua/