Альфа-Банк завершив перший етап #Школи_на_мільйон

Новини 10 грудня 2019 - 10:53

Альфа-Банк Україна випустив перший набір студентів освітнього проєкту #Школа_на_мільйон, який проводив у листопаді в семи містах України. Учасники пройшли практичну підготовку з фінансів, продажів та комунікацій від фахівців банку, а сім випускників були запрошені приєднатись до амбасадорів банку у своїх містах.

6 грудня амбасадори проєкту #Школа_на_мільйон, яких обрали організатори ініціативи за їх креативність, залученість та зацікавленість, відвідали Головний офіс Альфа-Банку в Києві. Тут вони зустрілись з топменеджментом, провели самопрезентації, познайомились один з одним, а також обговорили план роботи на рік і отримали пам’ятні подарунки. Після закінчення своїх вишів ці студенти матимуть змогу без конкурсу потрапити до штату одного з найбільших та найуспішніших банків України. В найближчому ж майбутньому вони будуть отримувати регулярну стипендію від Альфа-Банку, а також долучатись до цікавих проєктів компанії, брати участь в її заходах.

«Протягом всього проєкту ми зустрічали дивовижних людей з усієї України. Деякі учасники настільки нас вразили, що важко сказати, хто більше надихнувся проєктом – студенти, які отримали нові знання під час майстер-класів, чи наші співробітники, які ділились досвідом та заряджались неймовірною енергією учасників», - прокоментувала Анна Степчук, керівник з розвитку бренду роботодавця Альфа-Банку.

Проєкт #Школа_на_мільйон стартував 11 листопада у Львові і охопив, окрім міста запуску, Хмельницький, Харків, Дніпро, Одесу, Чернігів та Черкаси. Більше 100 студентів вишів цих міст протягом двох тижнів відвідували майстер-класи з фінансів, продажів, комунікацій від найкращих фахівців Альфа-Банку. Наприкінці навчання групи в кожному місті були розбиті на команди, які отримали завдання вирішити практичний кейс з роботи співробітників банку. Попри відсутність досвіду та ще невеликий об’єм фахових знань, студенти запропонували ряд цікавих рішень, а найефективніші були відзначені пам’ятними подарунками.

Новий набір до #Школи_на_мільйон заплановано на весну 2020 року. Мета проєкту – спонукати студентів профільних вишів від початку навчання отримувати практичні навички роботи, максимально залучаючи їх до реальних бізнес-завдань.