Cash’U CLUB кличе у подорож! Отримуй кешбек на АЗС, у готелях та за квитки

Новини 02 липня 2019 - 14:50

Альфа-Банк Україна оновив перелік категорій «Мої СУПЕРбонуси» у програмі лояльності Cash’U CLUB, за які нараховується підвищений кешбек до 20%.

У липні  учасники знов можуть обрати найпопулярніші варіанти  – «АЗС», «Кіно та театри», «Продукти», «Кафе та ресторани». Врахуйте, що кешбек по деяких з них помітно підвищено у порівнянні з червнем. 

Серед новинок зустрічайте справжні  літньо-відпусткові категорії: «Залізничні квитки», «Автобусні квитки», «Готелі» та «Круїзні лінії»!  Попереду ще два місяці літа, і з Cash’U CLUB подорож стане набагато вигіднішою.

Тож, перевіряйте які категорії потрапили до вашого статусу у клубі. Нагадаємо, що залежно від нього можна обрати від 2 до 5 категорій, за які отримаєте підвищений кешбек.

Обравши категорії, не забудьте перевірити розділ з розіграшами. У липні є можливість обміняти бонуси Cash’U на участь у п’яти розіграшах, де подарунки це: 1000 бонусів Cash’U на рахунок, экшн-камера  Xiaomi, 20 л палива, 5% кешбеку на залізничні та автобусні квитки та найгарячіший подарунок – сертифікат номіналом 70 000 грн на відпочинок.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна:

  • встановлюйте/оновлюйте мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
  • розраховуйтесь карткою якомога частіше і обмінюйте бонуси Cash’U на реальні гроші або участь розіграшах цінних подарунків;
  • щомісяця вибирайте категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси», щоб отримувати ще більше бонусного кешбеку.

Детальніше з умовами та правилами програми Cash`U CLUB можна ознайомитися на сайті програми.

Cash'U CLUB – програма лояльності Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Учасники клубу повертають 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати у вибраних  категоріях, акціях і партнерських програмах.