Головний економіст Альфа-Банку на форумі фінансових директорів: варто готуватися до «охолодження» зростання

Новини 23 жовтня 2018 - 17:24

Головний економіст Альфа-Банку Олексій Блінов взяв участь у роботі XVII Форуму фінансових директорів України, що відбувся у Києві 18-19 жовтня 2018 року. В рамках макроекономічної сесії на відкритті Форуму провідні аналітики України надали фінансовій спільності бачення економічних тенденцій, прогнози на 2019 рік і середньострокову перспективу.

Олексій Блінов звернув увагу учасників форуму на численні чинники, що вказують на ослаблення економічної динаміки у світі та Україні. За його словами, 2018 рік може стати локальним піком економічного зростання в Україні, а у 2019 році очікується сповільнення зростання реального ВВП до 2,9%. Головний економіст Альфа-Банку акцентував, що економічна модель України залишається переважно статичною; зокрема, суттєва частина приросту внутрішнього попиту спрямовується у імпорт, як і раніше.

Учасники макроекономічної сесії звернули увагу на необхідність рефінансування зовнішнього державного боргу України, адже неспроможність зробити це є головною загрозою для макроекономічної стабільності України у короткостроковій перспективі.

"У контексті боргової проблеми та торгівельного дефіциту, що розширюється, валютний ризик залишиться визначальним ризиком для більшості бізнесів у 2019 році", – зауважив Олексій Блінов.

Форум фінансових директорів – щорічний захід, у якому беруть участь провідні фінансисти України та сусідніх країн, понад 400 делегатів. Форум є відкритим майданчиком для обміну практичним досвідом.

Учасники можуть ознайомитися з досвідом найуспішніших компаній через практичні case studies, а також спілкуватися з колегами – професійними фінансистами упродовж дводенного форуму в Києві.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат