Інформація про задвоєння карткових операцій за 27-28 лютого

Новини 04 березня 2020 - 13:00

UPD від 5 березня 2020 р., 12:00 – Команди Альфа-Банку Україна та однієї з платіжних систем успішно ліквідували наслідки інциденту, який виник внаслідок глобального збою в даній платіжній системі та спричинив задвоєння деяких карткових операцій. За інформацією, отриманою від банків-емітентів, помилкові транзакції скасовані банками-емітентами вчора увечорі або сьогодні зранку. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Шановні клієнти!

3 березня 2020 року Альфа-Банк Україна отримав підтвердження інформації від однієї з платіжних систем про те, що в ніч з 2 на 3 березня з незалежних від Альфа-Банку Україна причин відбулося задвоєння деяких карткових операцій, здійснених 27 і 28 лютого в мережі терміналів банку.

Команди Альфа-Банку Україна і міжнародної платіжної системи працюють над усуненням проблеми і скасуванням помилкових транзакцій, а також розпочали розслідування причин інциденту. Кошти будуть повернуті на рахунки клієнтів протягом 24 годин.

Альфа-Банк Україна не несе відповідальності за нарахування іншими банками комісій та інших платежів за картковими рахунками. Для вирішення спірних питань просимо звертатися до банку, що обслуговує вашу платіжну картку.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат