Іван Світек увійшов до ТОП-20 найефективніших іноземних менеджерів

Новини 19 липня 2018 - 16:17

Популярний діловий журнал «Бізнес» визначив найефективніших іноземних топ-менеджерів українського бізнесу. Одним з найефективніших став Іван Світек, СЕО Альфа-Груп в Україні та голова правління Укрсоцбанку.

У рамках проекту, який мав на меті визначити ефективність роботи іноземців в українських реаліях на прикладі керівних посад, «Бізнес» провів анкетування та відкрите онлайн-голосування, за результатами яких визначив 20-х найефективніших топ-менеджерів, які очолюють різні компанії в Україні. Найефективніших топ-менеджерів обирали у таких категоріях: управлінці приватних українських компаній, управлінці державних компаній та компаній з іноземним капіталом. 

Серед іноземних компаній фінансового та банківського сектору найефективнішим топ-менеджером було названо Івана Світека, який з лютого 2017 року очолює Альфа-Груп в Україні та є головою правління Укрсоцбанку.

Видання відзначило, що Іван Світек має непересічний досвід управління як фінансовими установами, так і міжнародними компаніями. Впродовж своєї кар’єри у фінансах Іван Світек був радником міністра фінансів Чехословаччини, працював у Citibank (Прага, Чехія), у Pepsi Cola International в Австрії та Чехії, обіймав керівні посади в компаніях міжнародної групи General Electric у Чехії, Ірландії, Бразилії. Повернувшись до Європи, він обіймав посади керуючого директора і голови правління банку «Хоум Кредит» в Росії (входить до міжнародного холдингу Home Credit B. V. Зі штаб-квартирою в Амстердамі, Нідерланди).

Наразі перед Іваном Світеком стоїть надскладна та амбітна місія – об’єднати в одну велику фінустанову Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк.