Кадрові зміни в Альфа-Банку Україна

Новини 08 серпня 2019 - 10:30

Іван Світек прийняв рішення залишити об'єднаний Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк в жовтні 2019 року по завершенні унікального проекту з консолідації і трансформації банківських активів групи ABH Holdings в Україні та юридичного злиття двох великих українських структур.

Іван Світек, управлінець вищого рівня з великим досвідом роботи в фінансовому секторі у країнах Європейського Союзу, Східної Європи і Латинської Америки, очолив команду Альфа-Банку Україна в лютому 2017 року. У лютому 2018 року був призначений головою правління Укрсоцбанку.

Під керівництвом Івана Світека Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк пройшли унікальну для українського ринку трансформацію, результатом якої стала прибуткова діяльність Альфа-Банку Україна, істотне скорочення NPL-портфеля і портфеля непрофільних активів, посилення позицій об'єднаного банку в роздрібному бізнесі та в роботі з малим і середнім бізнесом. З 2017 року Альфа-Банк Україна розпочав впровадження інноваційної корпоративної культури й активну співпрацю з представниками fintech-інфраструктури.

Івана Світека на посаді генерального менеджера Альфа-Банку змінить Рафал Ющак, який з 2015 року займає посаду керуючого директора Альфа-Банку Білорусь, а з квітня 2019 року входить до складу наглядової ради Альфа-Банку Україна. Рафал Ющак має понад 22 років досвіду на керівних посадах у різних банківських установах. Він, зокрема очолював ради директорів і керував низкою фінансових організацій, серед яких польський банк PKO Bank Polski та Перший український міжнародний банк.

«Ми високо цінуємо внесок Івана в розвиток банків групи, який, безсумнівно, приведе до створення найбільшого приватного гравця на фінансовому ринку України. Ці кадрові зміни підтримають амбіції групи в боротьбі за лідерство на національному ринку», – впевнений Пьотр Авен, голова ради директорів ABH Holdings, член наглядової ради Альфа-Банку Україна.

Довідка про банк:

Альфа-Банк Україна - один із найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створений у 1992 році, з 2006 року входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним із найбільш стійких і надійних банків України та входить у топ-10 фінустанов за обсягом активів, згідно з даними НБУ.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат