Олексій Ступак призначений директором з корпоративного бізнесу Альфа-Банку Україна

Новини 03 червня 2019 - 14:00

У червні до топ-менеджерської команді Альфа-Банку Україна приєднався Олексій Ступак, український фінансист з вагомою експертизою в банківському секторі. З 3 червня 2019 року пан Ступак очолює корпоративний бізнес найбільшого українського приватного банку.

Олексій Ступак має 17-річний досвід успішної роботи в банківському секторі, зокрема в корпоративному бізнесі великих українських банків. Свою банківську діяльність він почав 2002 року в Правекс-Банку, де відповідав за роботу з корпоративними та VIP приватними особами.

До того як приєднатися до команди Альфа-Банку Україна, пан Ступак працював на посаді директора департаменту розвитку корпоративного бізнесу в ПАТ «Креді Агриколь Банк», яку займав з 2011 року. Раніше він протягом п'яти років відповідав за розвиток корпоративного бізнесу в тому ж банку, працюючи на різних керівних і управлінських посадах: від менеджера зі зв'язків відділу прямих продажів до заступника директора департаменту розвитку корпоративного бізнесу.

«Я радий вітати Олексія Ступака в нашій команді. Олексій володіє глибокими знаннями про основні галузі промисловості України та значним досвідом роботи на українському банківському ринку. Я впевнений, що в його особі ми отримали сильного і досвідченого професіонала, який буде розвивати один з пріоритетних напрямків у нашому банку – корпоративний бізнес», – зазначив Іван Світек, генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку Україна.

Олексій Ступак здобув вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю облік і аудит банків, має ступінь магістра. Також пан Ступак володіє сертифікатом International perspective 2012/13 (Лондон, Мілан, Париж).