Оновлення Alfa-Mobile Ukraine: тепер і дебетова картка у реферальній програмі «Запроси друга».

Новини 11 липня 2019 - 08:43

Альфа-Банк Україна провів чергове оновлення мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine. У користувачів з’явилась можливість обирати, кредитну чи дебетову картку оформити за участі у реферальній програмі «Запроси друга». 

Раніше були доступні лише кредитні картки банку, в тому числі найпопулярніша   «Максимум», а після оновлення – ще й дебетові, наприклад Ultra

Умови програми залишились незмінними. Якщо друг клієнта оформить карту за посиланням, яке згенероване у мобільному додатку  Alfa-Mobile Ukraine, то Альфа-Банк Україна нарахує обом по 200 грн винагороди

Посилання генерується у розділі «Запросити друга». Для зручності його можна надіслати в SMS-повідомленні, популярних мессенджерах або по e-mail. І що головне – кількість запрошень, які може відправити клієнт своїм друзям, не обмежене.

Окрім реферальної програми оновлено функціонал розділу переказів. Відтепер можна сфотографувати картку клієнта Альфа-Банку Україна, і додаток розпізнає її номер  для здійснення переказу. Також реалізовано можливість вставити номер картки з буферу обміну. Операція пройде успішно, навіть, якщо користувач разом з номером скопіював текст повідомлення, у якому він був вказаний.

 Оновити Alfa-Mobile Ukraine у App Store  та Google Play