Отримай «яблучний» планшет і кешбек до 20% від Альфа-Банку та програми винагород Cash’U CLUB

Новини 28 грудня 2019 - 15:16

У кожного з нас є свої традиції, як проводити 1 січня. Однак клієнти Альфа-Банку Україна знають, що перший день будь-якого місяця – це ще й вибір нових категорій з підвищеним кешбеком у Cash’U CLUB. Час обрати ті, що принесуть у січні до 20% кешбеку, а також зазирнути до акційних пропозицій та розіграшів. Наприклад, випробувати удачу та виграти сучасний планшет.

Щоб ознайомитися з пропозиціями січня та обрати категорії з підвищеним кешбеком, необхідно зайти до розділу Cash’U CLUB в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Залежно від статусу у програмі, клієнт зможе обрати від 2 до 5-ти таких категорій.

Також учасники Cash’U CLUB можуть взяти участь у розіграшах крутих подарунків, а саме:

  • два «яблучних» планшети Air 2019 Wi-Fi 64GB Silver;
  • три смарт-годинники Samsung Galaxy Watch Active;
  • кешбек 20% на «Кіно та театри», який буде діяти при оплаті у період з 13 лютого по 13 березня 2020 року.

Окрім цього діють акції, з якими економія помітно зростає. Вони зазначені у розділі  «Акційні пропозиції», де серед іншого Cash’U CLUB пропонує: кешбек 20% на замовлення через сервіс доставки ліків LIKI24, а також 20% на придбання пакету від Sweet TV.

Автомобілістам приготували 5% кешбеку при оплатах на АЗК GLUSCO. А разом з ELDORADO створили вигідну акційну пропозицію – 5% кешбеку на покупки у магазинах мережі побутової техніки та електроніки.

Щомісяця з Cash’U CLUB клієнти Альфа-Банку можуть накопичувати необмежену суму кешбеку, а повертати назад на картку до 5000 грн. Тому не гайте часу, заходьте в Alfa-Mobile Ukraine та обирайте для себе нові вигоди від Cash’U CLUB!