Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Отримуй кешбек до 20% з Cash'U CLUB

Новини 30 листопада 2018 - 12:11

Тримайтеся міцніше! Програма лояльності Альфа-Банку Україна Cash`U CLUB оголошує шалений грудень! Новорічний шоппінг принесе ще більше бонусів, а значить і зекономлених грошей – повертаємо до 20% за покупки.

З 1 грудня всім учасникам програми лояльності доступний оновлений перелік категорій СУПЕРбонусів, де з шести варіантів можна вибирати відразу три категорії (замість стандартних двох), за якими будуть нараховані підвищені бонуси. Це «Дитячі іграшки», «Солодощі», «АЗК», «Кафе», «Одяг», «Продукти».

У грудні СУПЕРбонуси множаться мінімум на 10, а дві категорії отримали максимальне зростання. Всі бонуси за покупки дитячих іграшок та солодощів виростають в 40 разів. Завдяки СУПЕРбонусам кешбек за здійснені покупки досягає 20%.

Нагадаємо, що категорії СУПЕРбонусів оновлюються на початку кожного місяця у розділі Cash`U CLUB мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine. Там же учасники програми можуть бачити історію нарахування «кеш’ю» і використовувати їх, повертаючи гроші за вибрані покупки. Мінімальна сума покупки, яку можна компенсувати за допомогою бонусів, становить всього 50 грн.

Програма лояльності Cash'U CLUB дозволяє здійснювати звичні повсякденні покупки і в режимі онлайн накопичувати бонуси, які повертаються на карту реальними грошима. Бонуси нараховуються з розрахунку 2 грн = 1 бонус. Більш детально з умовами та правилами програми Cash'U CLUB можна ознайомитися в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine і на сайті програми https://cashuclub.com.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат