Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Перетворити шопінг на задоволення - Безцінно

Новини 23 листопада 2016 - 13:25

Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®* у магазинах безмитної торгівлі Duty Free, скориставшись послугою попереднього замовлення** на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод  MCPREMIUM, що надає знижку 15 %*** на всі придбані товари у магазинах Duty Free. 
 
* Преміальні картки Gold Mastercard® , World Mastercard® , Platinum Mastercard® , World Elite Mastercard® . 
** Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту. 
*** Акція діє до 31.12.2017 року в мережі магазинів безмитної торгівлі DutyFree в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». Знижка не діє на спеціальні пропозиції та на певні товари. Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – попередньо замовлених і додатково придбаних товарів безпосередньо у магазинах Duty Free. 

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші та час. 

Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції* та на певні товари**. 
*Спеціальні пропозиції – це товари, які обирає магазин безмитної торгівлі Duty Free, щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину у розмірі до 30 %.
**Певні товари – це товари, на які не розповсюджується знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат