Станьте переможцем Аlfa Jazz Fest Battle та придбайте квитки поза чергою

Акції 06 квітня 2017 - 11:33

До початку Alfa Jazz Fest 2017 більше двох місяців, а навколо квитків на фестиваль вже ажіотаж. Візьміть участь в акції Альфа-Банку Україна «Аlfa Jazz Fest Battle» та отримайте можливість придбати 4 квитки на фестиваль в інтернет-банку «My Alfa-Вank» ще до того, як вони надійдуть у відкритий продаж. 

Акція вже розпочалася і триватиме до 14 квітня 2017 р. В цілому 17 квітня 2017 р. буде обрано 10 переможців акції. 

Отож, щоб взяти участь в Аlfa Jazz Fest Battle, варто лише:

  • Бути клієнтом Альфа-Банку Україна та бути зареєстрованим в інтернет-банкінгу  «My Alfa-Вank» не пізніше ніж з 1 квітня 2017 р.
  • Зняти на відео, як ви наспівуєте/награєте на музичному інструменті/насвистуєте джазову мелодію. 
  • Викласти відео на свою сторінку в Facebook у відкритому доступі, додавши  #хочуальфаджазфест і #alfajazzfestbattle. 
  • Залишити під нашим постом в Facebook короткий коментар на тему «Чому я хочу потрапити на Alfa Jazz Fest 2017?»
  • Увійти в топ-10 постів за кількістю вподобань станом на 12:00 17 квітня 2017 р.  

Деталі акції тут https://alfabank.ua/upload/AlfaJazzDetails2.pdf

Нагадаємо, сьомий Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest 2017 традиційно відбудеться за підтримки Альфа-Банку Україна у Львові в період 23 – 27 червня. Цього року на нас чекають 5 днів джазу, 3 сцени у місті та 48 концертних годин. 

Alfa Jazz Fest - міжнародний джазовий фестиваль, який з 2011 р. щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові. Вперше фестиваль було організовано Альфа-Банком Україна в 2011 році з ініціативи Михайла Фрідмана, бізнесмена та благодійника, уродженця Львова, співвласника міжнародного консорціуму Альфа-Груп, частиною якого є Альфа-Банк Україна. За 6 років проведення фестивалю на його сценах виступили більше 300 джазових виконавців з усього світу, понад 100 тис. гостей з України та іноземців відвідали Львів. Офіційний сайт: https://alfajazzfest.com