Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

У 1 півріччі приріст залишків на рахунках корпоративних клієнтів Альфа-Банку Україна склав 1,3 млрд грн

Новини 13 серпня 2015 - 11:33

У січні-липні приріст залишків коштів на поточних рахунках корпоративних клієнтів Альфа-Банку Україна становив 1,3 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це зростання пов'язане, насамперед, із залученням нових клієнтів, у тому числі низки провідних вітчизняних компаній енергетичного сектора, транспорту, зв'язку, машинобудування, а також з розширенням спектру пропозицій для клієнтів та підвищенням рівня наданих сервісів.
Зокрема, крім традиційних розрахункових послуг, Альфа-Банк Україна пропонує низку додаткових рішень: консалтинг у сфері експортно-імпортних операцій, інноваційний термінальний сервіс, послуги інтернет-еквайрингу та ін.

«Останнім часом ми бачимо зростаючий інтерес з боку корпоративних клієнтів до Альфа-Банку Україна як до основного банку обслуговування. Раніше для більшої частини цих клієнтів головним критерієм при виборі банку була можливість отримання кредиту, зараз же багато з них роблять ставку на якісний та інноваційний операційний сервіс, на системність і фінансову стабільність установи. Свідченням тому є збільшення вільних залишків коштів на рахунках наших корпоративних клієнтів та комісійних доходів банку. У першому півріччі приріст поточних залишків на гривневих рахунках корпоративних клієнтів в Альфа-Банку становив 1,3 млрд грн, що збільшило нашу частку ринку корпоративних залишків до 2%, - зазначає Владислава Гузенко, Віце-Президент, Директор з транзакційного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Ми раді, що клієнти продовжують довіряти банкам, які можуть вистояти в будь-якій складній ситуації. Ми впевнені, що концентрація успішних компаній у стійких банках - це основа стабільності нашої банківської системи».

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат