Весняна колекція знижок – тільки для клієнтів Альфа-Банку Україна

Акції 16 березня 2018 - 14:28

Доведено, що шопінг – це найкращий спосіб підняти собі настрій! Саме тому Альфа-Банк Україна підготував для вас одразу декілька унікальних пропозицій від найкращих інтернет-магазинів.

Lamoda – найбільший інтернет-магазин модного одягу, взуття та аксесуарів, який надає клієнтам Альфа-Банку Україна знижку 250 грн на замовлення від 1200 грн. Скористатися знижкою можна до 10 квітня 2018 року включно, вказавши промокод  «ALFABANK» на сайті www.lamoda.ua. Знижка за промокодом не додається до знижок програми лояльності Lamoda Friends&Family, а також не поширюється на товари «Lamoda Маркет» та бренди Deseo, Incity, Mango, Mango Kids, Mango Man, Modis, Oodji, Violeta by Mango та «ТВОЕ».

Garnamama – інтернет-магазин стильного одягу для малечі за доступними цінами, в якому діє додаткова знижку 15% для клієнтів Альфа-Банку Україна. Скористатися знижкою можна до 10 квітня 2018 року, вказавши промокод «alfa_loyalty» на сайті www.garnamama.com. Знижка за промокодом не розповсюджується на товари, які вказані на сайті з позначкою «%».

 

The Wings – український бренд якісних шкіряних аксесуарів, який для клієнтів Альфа-Банку Україна надає знижку 15% на подарункові набори. Ловіть промокод «bestpresent», який діє до 31 березня 2018 року на сайті www.thewings.com.ua. Додатковий бонус – безкоштовна доставка по Україні.

 

Скористатися знижками дуже просто, для цього достатньо:

  • зайти на сайт інтернет-магазину;
  • ввести промокод у відповідне поле підчас оформлення замовлення;
  • сплатити замовлення карткою Альфа-Банку Україна.

Не баріться скористатися можливістю оновити весняний гардероб з приємними знижками ☺