Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Зміни у складі спостережної ради Альфа-Банку Україна

Новини 29 грудня 2017 - 14:48

28 грудня 2017 року рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку Україна було змінено склад спостережної ради банку. До складу спостережної ради банку були введені Мартін Шведлер та Нареш Сантдасані.

Незалежним головою спостережної ради Альфа-Банку Україна призначено Мартіна Шведлера. Пьотр Авен, який раніше обіймав посаду голови спостережної ради, залишається у її складі на посаді члена спостережної ради. Інші члени спостережної ради Альфа-Банку Україна: Ілля Архіпов, Ендрю Бакстер, Ернест Галієв, Ільдар Карімов, були переобрані загальними зборами акціонерів на новий строк.

Зміни у складі спостережної ради Альфа-Банку Україна спрямовані на посилення стратегії розвитку фінустанови. Міжнародна експертиза нових членів спостережної ради банку, Мартіна Шведлера та Нареша Сантдасані, сприятиме зміцненню позицій банку на українському ринку та подальшому розширенню ділових зв’язків банківської групи ABH Holdings S.A. в європейських бізнес-спільнотах. Альфа-Банк Україна продовжить нарощення часток ринку в усіх ключових сегментах бізнесу як універсальний банк з унікальною міжнародною експертизою та акцентом на розвиток онлайн-сервісів для клієнтів.

Австрійський банкір Мартін Шведлер має багаторічний досвід роботи в корпоративних фінансах та інвестиційному банківському бізнесі в таких компаніях, як GE Capital, Raiffeisen Investment AG та Lazard Frères Gestion.

Нареш Сантдасані увійшов до складу спостережної ради Альфа-Банку Україна як представник акціонера – компанії ABH Ukraine Limited. До цього призначення Нареш Сантдасані обіймав посаду директора з ризиків у роздрібному кредитуванні в російському Альфа-Банку. Крім основних посадових обов’язків, які полягали в контролі ризиків роздрібного бізнесу, Нареш Сантдасані відповідав за політику та стратегію з ризиків усіх суб’єктів банківської групи ABH Holdings S.A. для впровадження єдиних стандартів управління ризиками всередині групи.

Раніше Нареш Сантдасані працював у великому фінансовому конгломераті HSBC Holdings, очолював департамент з питань банківських продуктів у Національному банку Кувейту, а також працював у Standard Chartered Bank та Anagram Finance.

Мартін Шведлер і Нареш Сантдасані не володіють частками в статутному капіталі Альфа-Банку Україна. Національний банк України був заздалегідь повідомлений про зміни у складі спостережної ради Альфа-Банку Україна.

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат