Платіть з одного дотику з Apple Pay

З 11 грудня 2018 року для всіх клієнтів Альфа-Банку Україна став доступний Apple Pay – система мобільних платежів від корпорації Apple, яка дозволяє оплачувати покупки безконтактно за допомогою iPhone або Apple Watch.

Apple Pay безпечний. Дані про вашу карту надійно зашифровані і нікуди не передаються при оплаті. Оплата здійснюється за допомогою Face ID або відбитка пальця, тому навіть при втраті смартфона ніхто не зможе скористатися вашими грошима.

Apple Pay зручний. Щоб зробити покупку потрібно всього лише піднести смартфон або годинник до платіжного терміналу на касі або до жовтого турнікета в метро на відстань 1-2 сантиметри, і оплата відбудеться миттєво.

Apple Pay доступний. При розрахунках Apple Pay не потрібне підключення до інтернету. Сервіс доступний на смартфонах Apple, починаючи з моделі iPhone 6, у тому числі iPhone SE, та для всіх поколінь Apple Watch.

Apple Pay розвивається. Це не статична технологія – за безконтактними розрахунками майбутнє. Станом на початок 2018 року сервісом безконтактних платежів користуються більше 150 млн осіб, він доступний в США, Великобританії, Ірландії, Польщі, Сінгапурі, Австралії, Гонконзі, Бельгії, Японії, Україні та Новій Зеландії.

Оцифрувати будь-яку карту Альфа-Банку України можна прямо з мобільного банкінгу Alfa-Mobile Ukraine або використовуючи Apple Wallet. Детальну інструкцію знайдете тут

Після додавання карти ви зможете легко і безпечно з одного дотику здійснювати покупки у більш ніж в 140 000 магазинів і торгових мереж по всій Україні.

Спробуйте зручні і безпечні покупки!