Liki24 з кешбеком 7%!

Cash'U CLUB та сервіс Liki24 проводять спільну акцію для всіх учасників клубу. З картою Альфа-Банку Україна на всі замовлення діє додатковий гарантований кешбек 7%.

Так ви отримуєте максимальну вигоду від придбання ліків, косметики, засобів гігієни тощо. Адже Liki24 дозволяє купувати ці товари зі значними знижками, а до них буде додано ще й кешбек від Cash'U CLUB.

Є зручний спосіб здійснити вигідну покупку на Liki24 – зарезервуйте, оплатіть ліки через сайт та замовте доставку (кур'єр забере ваше замовлення з різних аптек за оптимальною ціною та доставить його у зручне місце).

Доставка працює у більшості великих міст, але в маленькі населені пункти можна замовити доставку Новою Поштою або УкрПоштою. Винятком є термомобільні ліки, які перевозяться у спеціальних сумках у межах міста.

Liki24 – молодий, але вже перевірений сервіс, який існує для того, щоб звільнити людей від черг і переплат в аптеках міста.

Асортимент вражає: це лікарські засоби, косметика, спортивне та дієтичне харчування, медична техніка й матеріали, а також усе для мами та дитини.

Також у системі відображаються аналоги-замінники з ідентичною діючою речовиною для можливості заміни препарату, якого немає в наявності.

Вартість доставки — від 59 до 99 грн залежно від часу й терміновості. У лікарні Києва препарати доставляються безкоштовно! До кінця карантину доставка ліків УкрПоштою по всій Україні - безкоштовно!

Переходьте за посиланням https://liki24.com/ і знайомтеся з Liki24. Ми впевнені, що цей сервіс стане для вас незамінним помічником!

* максимальний ліміт кешбеку в місяць — 200 бонусів на одного клієнта.

** кешбек не нараховується за оплату в аптеках та нараховується виключно за оплату замовлення на сайті https://liki24.com/

Ваш Cash'U CLUB!

Правила акції