Liki24 з кешбеком 20%!

Хочемо із захопленням розповісти вам про нашого партнера — Liki24! Цей досить молодий, але вже перевірений сервіс існує для того, щоб звільнити людей від черг і переплат в аптеках міста.

Асортимент вражає — це лікарські засоби, косметика й гігієна, здорове харчування та ЗСЖ, спортивне харчування й дієти, медична техніка й матеріали, а також усе для мами та дитини.

Liki24 дозволяє купувати ліки зі значними знижками. Зробити це можна у два способи: зарезервувати ліки через сайт і забрати самостійно в зручній аптеці (при цьому в разі резерву через Liki24.com вартість ліків буде до 30% меншою, ніж на полиці аптеки) або замовити доставку (тоді кур'єр забере ваше замовлення з різних аптек за оптимальною ціною та доставить його в зручне місце).

З картою Альфа-Банк Україна ви отримаєте додатково гарантований кешбек 20%.

Доставка працює в більшості великих міст, але в маленькі населені пункти можна замовити доставку поштою. Виняток становлять термомобільні ліки, які перевозяться в спеціальних сумках у межах міста.

Також у системі відображаються аналоги-замінники з ідентичною діючою речовиною — щоб можна було замінити препарат, якого немає в наявності.

Вартість доставки — від 49 до 99 грн залежно від часу й терміновості. У лікарні Києва препарати доставляються безкоштовно!

Переходьте за посиланням і знайомтеся з Liki24. Ми впевнені, що цей сервіс стане для вас незамінним помічником!

* максимальна сума кешбеку в місяць — 100 грн на одного клієнта.
** кешбек не нараховується за оплату в аптеках та нараховується виключно за оплату замовлення на сайті
www.liki24.com
*** беруть участь всі карткові продукти, за винятком карток «А-Клуб», кобрендових карток та картки Travel.

Ваш Cash'U CLUB

Правила акції

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат