«Доступні кредити 5-7-9%» – програма банківського кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва, що реалізується в рамках Урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%», затвердженої Радою Фонду розвитку підприємництва та розміщеної на офіційному сайті Фонду на виконання ініціативи Президента України та у відповідності до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 28 від 24 січня 2020 року (зі змінами).

В рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» АТ «Альфа-Банк» пропонує суб’єктам підприємництва наступні послуги з кредитування:

Кредити на інвестиційні цілі
Кредити на «антикризові» заходи
Інвестиційні цілі (в т.ч. фінансування оборотного капіталу (не більше 25% проекту) та рефінансування заборгованості за кредитом)
Фінансування заходів з запобігання виникнення та поширення COVID-19, а також для запобігання та подолання його наслідків
Рефінансування існуючої заборгованості за кредитами в банках України
- придбання та/ або модернізація основних засобів;
- придбання нежитлової нерухомості та/або земельних ділянок (без права передачі в оренду);
- придбання об’єктів права інтелектуальної власності, за договорами комерційної концесії (франчайзингу), пов’язаних із реалізацією інвестиційного проекту;
- будівництво/ реконструкція/ ремонт в приміщеннях ведення основної господарської діяльності (крім офісних приміщень);
- фінансування оборотного капіталу, що є невід’ємною частиною витрат на інвестиційний проект (обсягом не більше ніж 25 % вартості проекту, що фінансується за рахунок кредитних коштів).
Інвестиційні цілі, пов’язані із виробництвом лік. засобів та/або мед. виробів та/або мед. обладнання, а також рефінансування кредитів на зазначені цілі
Фінансування оборотного капіталу (без прив’язки до напрямків діяльності)
Для ФОП/ЮО, які зберегли не менше 50% фонду оплати праці та 50% чисельності персоналу (якщо використовують працю найманих працівників) порівняно із станом на 01.03.2020 та не мали проблемної заборгованості

Докладніше про Урядову програму «Доступні кредити 5-7-9%»

Інші умови кредитування:

Учасники програми: офіційно зареєстровані юридичні особи або фізичні-особи-підприємці, річна виручка від діяльності яких (сумарно за всією групою пов’язаних контрагентів) не перевищує екв. 20 млн. евро (як новостворений, так і діючий бізнес).

Вид кредиту: кредит, невідновлювана та відновлювана кредитна лінія.

Валюта кредитування: UAH.

Графік погашення: проценти – щомісячно, кредит – щомісячно рівними частинами (для Клієнтів, діяльність яких є сезонною, може бути встановлено згідно надходжень виручки; з можливістю відстрочки платежу за основним боргом).

Можливе забезпечення:

  • об’єкт кредитування/майнові права на об’єкт кредитування;
  • інше ліквідне майно (нерухоме майно, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка, обладнання, устаткування тощо);
  • Гарантія Фонду підтримки підприємництва (за окремим рішенням Банку, не розповсюджується на рефінансування заборгованості за кредитами).

Фінансова порука: обов’язкова від власника(-ів), які сукупно володіють не менше 60% статутного капіталу підприємства (для ЮО).

Для участі у Програмі та отримання Державної підтримки, суб’єкт підприємництва повинен відповідати Критеріям прийнятності та подати до Банку наступні документи:

1. Документи для участі у Програмі та отримання Державної підтримки:

  • заявку на участь у Програмі;
  • згоду на передачу інформації про суб’єкта підприємництва та суми отриманої Державної допомоги;
  • довідку про суми отриманої суб’єктом підприємництва та Групою повʼязаних контрагентів Державної допомоги.

2. Документи на отримання кредиту в рамках Програми та інші документи / інформацію у відповідності до внутрішніх процедур та правил Банку:

За більш детальною інформацією та подання запиту на участь у Програмі і отримання фінансування звертайтеся до обслуговуючого менеджера або найближчого відділення Альфа-Банку.

arrow up