«Доступні кредити 5-7-9%» – програма банківського кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва, що реалізується в рамках Урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%», затвердженої Радою Фонду розвитку підприємництва та розміщеної на офіційному сайті Фонду на виконання ініціативи Президента України та у відповідності до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 28 від 24 січня 2020 року (зі змінами).

В рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» АТ «Альфа-Банк» пропонує суб’єктам підприємництва наступні послуги з кредитування:

Кредити на інвестиційні цілі
Кредити на «антикризові» заходи
Інвестиційні цілі (в т.ч. фінансування оборотного капіталу (не більше 25% проекту) та рефінансування заборгованості за кредитом)
Фінансування заходів з запобігання виникнення та поширення COVID-19, а також для запобігання та подолання його наслідків
Рефінансування існуючої заборгованості за кредитами в банках України
- придбання та/ або модернізація основних засобів;
- придбання нежитлової нерухомості (без права передачі в оренду);
- придбання об’єктів права інтелектуальної власності, за договорами комерційної концесії (франчайзингу), пов’язаних із реалізацією інвестиційного проекту;
- будівництво/ реконструкція/ ремонт в приміщеннях ведення основної господарської діяльності (крім офісних приміщень);
- фінансування оборотного капіталу, що є невід’ємною частиною витрат на інвестиційний проект (обсягом не більше ніж 25 % вартості проекту, що фінансується за рахунок кредитних коштів).
Інвестиційні цілі, пов’язані із виробництвом лік. засобів та/або мед. виробів та/або мед. обладнання, а також рефінансування кредитів на зазначені цілі
Фінансування оборотного капіталу (без прив’язки до напрямків діяльності)
Для ФОП/ЮО, які зберегли не менше 60 % фонду оплати праці та 80 % чисельності персоналу (якщо використовують працю найманих працівників) порівняно із станом на 01.03.2020 та не мали проблемної заборгованості

Докладніше про Урядову програму «Доступні кредити 5-7-9%»

Інші умови кредитування:

Учасники програми: офіційно зареєстровані юридичні особи або фізичні-особи-підприємці, річна виручка від діяльності яких (сумарно за всією групою пов’язаних контрагентів) не перевищує 100 млн. грн. або екв. 10 млн. евро (у разі рефінансування діючої заборгованості за кредитами, наданими банками України) (як новостворений, так і діючий бізнес).

Вид кредиту: кредит, невідновлювана та відновлювана кредитна лінія.

Валюта кредитування: UAH.

Графік погашення: проценти – щомісячно, кредит – щомісячно рівними частинами (для Клієнтів, діяльність яких є сезонною, може бути встановлено згідно надходжень виручки; з можливістю відстрочки платежу за основним боргом).

Можливе забезпечення:

  • об’єкт кредитування/майнові права на об’єкт кредитування;
  • інше ліквідне майно (нерухоме майно, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка, обладнання, устаткування тощо);
  • Гарантія Фонду підтримки підприємництва (за окремим рішенням Банку, не розповсюджується на рефінансування заборгованості за кредитами).

Фінансова порука: обов’язкова від власника(-ів), які сукупно володіють не менше 60% статутного капіталу підприємства (для ЮО).

Для участі у Програмі та отримання Державної підтримки, суб’єкт підприємництва повинен відповідати Критеріям прийнятності та подати до Банку наступні документи:

1. Документи для участі у Програмі та отримання Державної підтримки:

  • заявку на участь у Програмі;
  • згоду на передачу інформації про суб’єкта підприємництва та суми отриманої Державної допомоги;
  • довідку про суми отриманої суб’єктом підприємництва та Групою повʼязаних контрагентів Державної допомоги.

2. Документи на отримання кредиту в рамках Програми та інші документи / інформацію у відповідності до внутрішніх процедур та правил Банку:

За більш детальною інформацією та подання запиту на участь у Програмі і отримання фінансування звертайтеся до обслуговуючого менеджера або найближчого відділення Альфа-Банку.

arrow up