Акція «Варто спробувати!» Користуйся карткою Альфа-Банку Україна 50 днів без плати за обслуговування.

Новини 03 червня 2019 - 14:54

Картки Альфа-Банку Україна неодноразово були визнані кращими на ринку. Експерти рекомендують їх, а клієнти успішно користуються всіма вигодами. Але якщо цих аргументів замало, банк пропонує просто взяти участь в акції «Варто спробувати!» й оформити картку на пробний період, щоб особисто переконатися у всіх її перевагах.

На пробне використання карти відводиться 50 днів з моменту підписання договору з банком. Протягом цього періоду клієнт встигне протестувати всі переваги карти – від технології безконтактної оплати або щомісячного кешбеку до додаткових привілеїв у рамках партнерських програм. Якщо з якихось причин клієнт не захоче продовжити співпрацю, то зможе ініціювати закриття рахунку й отримати назад кошти, сплачені у рахунок комісії за обслуговування, страхування, комісії за поповнення в банкоматах тощо.

В акції беруть участь найбільш популярні та вигідні картки банку. Це кредитки «Максимум» з кешбеком до 20%, «Максимум Готівка» з безвідсотковим зняттям готівки та картка Travel, яка дозволяє повернути 3% за покупки і оплатити ними квитки, оренду готелю і інші travel-витрати.

У переліку дебетових карт пропонується протестувати всі пакети послуг: від стандартного Сomfort до суперпреміального Platinum Black Plus.

Для участі в акції необхідно оформити картку в період з 01 червня по 31 серпня 2019 року на сайті банку або зателефонувавши до Контакт-центру за номером 044 494 01 01.

Детальніше про акцію читайте в офіційних правилах.