preloader

Результати 2 днів роботи Альфа-Банку Україна в умовах військового стану

У рекордні строки налаштовано всі критичні функції банку для забезпечення роботи відділень, поповнення банкоматів готівкою, проведення платежів корпоративних клієнтів, безперебійної роботи онлайн сервісів цифрового банку Sense SupperApp при постійних Doss -атаках.

1) мужність працівників, які в надскладних умовах виходять на роботу у відділення банку:

- 24 лютого працювало 22 відділення по всій Україні;

- 25 лютого вже понад 60 із 200 відділень;

2) Менш ніж за добу ІТ-департаментом Альфа-Банку Україна була запущена функція перерахунку допомоги Збройним Силам України через цифровий банк Sense SupperApp.

Потрібно лише кілька кліків: обрати вкладку "Платежі" / "Допомога ЗСУ". Натискаємо, вписуємо суму та надсилаємо.

Було розроблено зручний шаблон для проведення платежу в один клік, налаштована можливість переказу грошей також з картки єПідтримка. Лише за декілька днів клієнти банку через Sense зробили близько 50 тисяч переказів на суму 46 млн грн на підтримку Збройних Сил України.

3) Збільшено ліміти на переказ коштів між клієнтами Альфа-Банку Україна в Sense SuperApp (за номерами телефону, картки, рахунку).

Було 24 лютого:

- 50 тисяч грн за одну операцію;

- 150 тисяч грн на добу;

- 400 тисяч грн на місяць.

Стало 25 лютого:

- 50 тисяч грн на одну операцію;

- 500 тисяч гривень на добу;

- 500 тисяч гривень на місяць.

4)дякуємо за довіру клієнтам:

За 24.02. відкрито депозитів на 35 млн. грн.

За 25.02. відкрито депозитів на 17 млн. грн

5) З 1 березня 2022 року Альфа-Банк Україна запускає кредитні канікули за всіма кредитними картками та кредитами для клієнтів - фізичних осіб.

6) на +180 днів автоматично продовжено термін дії всіх платіжних карток Банку, строк діі яких мав закінчитись у лютому-березні.

Банк працює відповідно до Постанови НБУ щодо роботи банківської системи в умовах військового стану. Вдячні регулятору за чітку координацію зусиль в критично складних умовах.